Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Якщо влада не прийме швидких заходів, не будуть скликані діаспори і не виступить керівництво країни, то акції націоналістів будуть продовжуватися, і Манежна з "Європейським" "здадуться дрібницею" - заявили футбольні фанати.

сутички у москві біля метро Киевская 15 грудня_2
zyalt.livejournal.com
Сутички у Москві 15 грудня
Футбольні фанати, які в ході масових безладів в Москві висунули націоналістичні гасла, вимагають у російської влади стати на їхній бік у протистоянні з кавказцями. В іншому випадку лідери фанатів обіцяють вивести на вулиці до 50 тис. осіб.

Один з керівників фанатських угруповань розповів газеті "Коммерсант", що якщо влада не прийме швидких заходів, не будуть скликані діаспори і не виступить керівництво країни, то акції націоналістів будуть продовжуватися, і Манежна з "Європейським" "здадуться дрібнице".

"Будуть і 20 тис. виходити, і 50 тис.", - заявив він.

Напередодні по всій Москві пройшли масові бійки між представниками кавказьких діаспор і націоналістами. Заворушення спостерігалися біля торгового центру "Європейський", де був запланований збір кавказців, на Смоленській набережній, на станціях метро "Парк культури", "Третьяковська" та "Університет". Більшу частину бійок міліції вдалося запобігти або зупинити.

У загальній складності у Москві за 15 грудня затримано понад 1 тис. осіб. За медичною допомогою звернулися, за офіційними даними, близько 30 постраждалих. При цьому тільки п'ятеро з них були госпіталізовані.

Акція кавказців біля ТЦ "Європейський" була запланована як відповідна міра на демонстрації футбольних фанатів, які пройшли в Москві 11 грудня. Тоді хода пам'яті вболівальника "Спартака" Єгора Свиридова переросло в мітинг на Манежній площі. Більше 6 тис. агресивно налаштованих молодих людей скандували націоналістичні гасла, палили фаєри і били уродженців Кавказу. Багато з них також брали участь у сутичках з ОМОНом.

Читайте також:

Події у Москві: затримано 1000 осіб, у метро сталася сутичка кавказців з міліцією

У Москві націоналісти побилися з ОМОНом та влаштували погром у метро, є жертви

Футбольні фанати влаштували криваву бійню по всій Москві

ВідеоУ Москві за різні правопорушення затримали 1207 осіб

Залиште свій коментар

Вибір редакції