Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Футбольний м’яч, який Путін подарував Трампу, перевірить служба безпеки США

За словами служби безпеки, це стандартна процедура для всіх подарунків президенту США.

Червоно-білий футбольний м’яч, який президент Росії Володимир Путін подарував президенту США Дональду Трампу під час спільного саміту 16 липня, перевірить служба безпеки США на предмет встановлення в ньому сторонніх пристроїв.

Про це повідомляє журнал Time.

У службі безпеки підкреслили, що така процедура є абсолютно стандартною для всіх подарунків президенту США.

Під час прес-конференції, Трамп жбурнув цей м’яч Меланії та заявив, що віддасть його своєму молодшому сину Беррону.

Одразу після конференції деякі сенатори та експерти закликали службу безпеки обов’язково перевірити путінський подарунок. Видання TMZ поспілкувалось із експертами, які розповіли про те, що шпигунський пристрій може бути поміщений всередину м’яча разом з акумулятором, який працюватиме більше місяця. Цей пристрій може навіть бути неметалевим, що значно ускладнить його виявлення.

Нагадаємо, російсько-американський саміт відбувся 16 липня в Гельсінкі. Там відбулася зустріч президентів США та РФ, під час якої вони обговорили Крим, Сирію та російське втручання в американські вибори.

ВідеоTime присвятив обкладинку Трампу і Путіну

Трамп бажає нової зустрічі з Путіним. Про це він заявив у Twitter. Стосункам двох президентів присвячені передовиці найбільших світових видань. Журнал Time відзначився, зміксувавши їх в одного: Трам-Путіна. ТСН стежить за розвитком скандалу навколо зустрічі, де Трамп жодного разу не згадав за Україну і віддав перевагу словам Путіна над словами власної розвідки, за що тепер змушений виправдовуватися.

Time присвятив обкладинку Трампу і Путіну

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції