Охороняти спокій політиків з усієї Німеччини привезли 20 тисяч поліцейських.

Масові безлади та акції протесту заполонили місто Гамбург, в якому розпочався Саміт великої 20-ки. Радикально налаштовані активісти палять автомобілі та сміття, над німецьким містом стоїть дим. Під гарячу руку антиглобалістів потрапили навіть консульства.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На два дні саміту великої двадцятки Гамбург перетворився на гарячу точку на мапі Європи. Висловити своє незадоволення політиками зібралися сто тисяч активістів. До півторамільйонного Гамбурга прибули антиглобалісти всіх відтінків: зелені екологи та чорні анархісти, у червоному – соціалісти та феміністи.

Більшість протестувальників давно знайома поліцейським із попередніх акцій. Потенційно небезпечним поліція вважає кожного десятого, тому поливає великі скупчення людей водою.

Люди блокують центральні вулиці міста, будують барикади та підпалюють автівки. Активістам навіть вдається пошкодити машину канадської делегації. Потрапляє під гарячу руку і консульство Монголії, де побили вікна.

ВідеоПід час саміту G20 Гамбург заполонили безлади та акції протесту

Охороняти спокій політиків з усієї Німеччини привезли 20 тисяч поліцейських. З них наприкінці першого дня саміту поранень зазнали 196. Кількість постраждалих антиглобалістів поліція не повідомляє, лише звітує, що за ґрати потрапили півсотні.

Нагадаємо, що раніше дружина президента США Дональда Трампа Меланія застрягла у резиденції в Гамбурзі через демонстрації, які тривають в місті.

Перша леді мала брати участь в заході, організованому чоловіком Ангели Меркель, для других половинок учасників саміту G20.

Кореспондент ТСН Катерина Шипко

Залиште свій коментар