Гаазьский суд відклав процес над Младічем

Гаазький трибунал на прохання Младіча на два місяці відклав процес, давши йому час ознайомитися зі справою.

У справі колишнього командувача армією боснійських сербів генерала Ратко Младіча, обвинуваченого Міжнародним трибуналом по колишній Югославії (МТКЮ) у військових злочинах, суддя постановив провести наступне засідання 4 липня, тому що Младіч попросив додатковий час на ознайомлення з матеріалами звинувачення.

Судове засідання почалося в Гаазі в п'ятницю 3 червня, генерал активно відповідав на питання судді, зокрема, Младіч повідомив суду своє повне ім'я, дату і місце народження. Однак він відмовився відповідати на запитання судді, чи визнає він себе винним в пред'явлених йому звинуваченнях.

Під час судового засідання Младіч заявив суду, що він дуже хвора людина.

Сторону обвинувачення представляє прокурор Серж Браммерц, захищає Младіча адвокат Олександр Алексич, якого раніше призначив йому МТКЮ.

Младіч прийшов до суду у строгому костюмі сірого кольору, сорочці в колір костюма і зеленій краватці в чорну цятку.

Екс-командувач армією боснійських сербів виглядав втомленим, в деякі моменти у нього досить нудьгуючий вигляд, але в цілому він тримається спокійно.

Родичі Младіча і представники його інтересів в Белграді адвокат Мілош Шаліч неодноразово заявляли про поганий стан здоров'я затриманого і що йому необхідно повноцінне лікування, але судовий лікар у Белграді уклав, що стан Младіча дозволяє йому постати перед судом.

Читайте також:

Младіч заперечує причетність до різанини у Сребрениці

Головним доказом проти Младіча стануть його щоденники

Через погане самопочуття Младіча, суддя припинив його допит

ВідеоГаазьский суд відклав процес над Младічем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: