Галюцинації і збуджений стан: у Москві опритомнів учасник Pussy Riot

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами дівчини, Верзілова отруїли холінолітиками.

Учасник Pussy Riot і видавець видання «Медіазона» Петро Верзілов опритомнів і залишив реанімацію, куди він потрапив раніше.

Про це «Медузі» повідомила його дівчина Вероніка Нікульшина.

За словами Нікульшиной, Верзілов вже впізнає її та свою маму, але у нього галюцинації і «як і раніше збуджений» стан. «Подальших прогнозів дати не можу. З лікарями я його стан не обговорювала», — сказала вона.

Раніше повідомлялося, що Верзілова доставили у тяжкому стані в токсикореанімаційне відділення лікарні увечері 11 вересня. Він почав втрачати зір, здатність говорити і пересуватися. Це сталося невдовзі після засідання суду, де розглядалася адміністративна справа відносно Вероніки Нікульшиної. За її словами, Верзілова отруїли холінолітиками.

Нагадаємо, що Верзілов був членом арт-гурту «Війна», пізніше увійшов до складу Pussy Riot. У 2014 році учасники панк-гурту Надія Толоконнікова і Марія Альохіна заснували правозахисне онлайн-видання «Медіазона». Верзілов зайняв пост його видавця.

ВідеоРосійський суд виніс вирок учасникам Pussy Riot, які вибігли на футбольне поле

Дві дівчини та хлопець у міліційній формі на полі хотіли привернути увагу до ситуації у Росії, де ув'язнюють за участь у мітингах та лайки у соцмережах. А ще вимагали звільнити усіх політв'язнів. Російський суд визнав усіх трьох винним у порушенні правил поведінки на спортивних заходах. Окрім 15 діб арешту, їм також на три роки заборонили відвідувати будь-які спортивні змагання.

Російський суд виніс вирок учасникам Pussy Riot, які вибігли на футбольне поле

Нагадаємо, четверо активістів групи Pussy Riot в міліцейській формі вибігли на поле під час фінального матчу Чемпіонату світу з футболу, в якому збірна Франції впевнено обіграла Хорватію. Pussy Riot заявили, що своєю акцією вимагають звільнення політичних в'язнів, припинення кримінальних справ за репости і незаконних арештів на мітингах, а також допущення політичної конкуренції в Росії. За свою акцію активісти отримали по 15 діб арешту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції