Гангстерські пропозиції: Північна Корея відкинула усі рекомендації США щодо денуклеаризації -  CNN

Така ситуація наблизила переговори до більш типового діалогу, який існував за попередніх адміністрацій США.

КНДР не пристала на жодну пропозицію США, у тому числі хронологічних меж проведення повного й підконтрольного ядерного роззброєння Корейського півострова.

Про це інформує CNN з посиланням на джерела.

"США неодноразово надсилали пропозиції Північній Кореї щодо процесу денуклеаризації, але всі вони були відхилені Пхеньяном", - йдеться у повідомленні телеканалу із посиланням на джерела у дипломатичних колах.

За словами дипломатів, Вашингтон продовжує робити "конкретні пропозиції" щодо того, яким має бути початок і весь процес денуклеаризації з можливістю міжнародного контролю, включно з часовими рамками.

Проте своєю чергою Пхеньян називає американські пропозиції "подібними до гангстерських".

"Це певною мірою змінило тенденції в успішній дипломатії Трампа з КНДР та наблизило переговори до більш типового діалогу, який існував за попередніх адміністрацій", - повідомляє ЗМІ.

Раніше держсекретар США узгодив з міністрами закордонних справ Японії і Південної Кореї подальший тиск на КНДР, "поки Північна Корея не позбавиться ядерної зброї".

Фотогалерея Кім Чен Ин інспектує фабрику в КНДР (7 фото)

Помпео заявив, що Пхеньяну ще далеко до виконання зобов'язань про повну денуклеаризацію.

ВідеоТепер між США та КНДР будуть прекрасні стосунки – Дональд Трамп

Історична зустріч американського президента і північнокорейського диктатора - Дональд Трамп і Кім Чен Ин сіли за стіл переговорів. Раніше впродовж року Пхеньян лякав ядерною зброєю, а у Білому домі кривдників обіцяли знищити. Місяцями очільники країн обмінювалися недипломатичними образами. Чим закінчились переговори і чи пристане Кім Чен Ин на без'ядерний статус - у сюжеті.

Тепер між США та КНДР будуть прекрасні стосунки – Дональд Трамп