Гангстерські пропозиції: Північна Корея відкинула усі рекомендації США щодо денуклеаризації -  CNN

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Така ситуація наблизила переговори до більш типового діалогу, який існував за попередніх адміністрацій США.

КНДР не пристала на жодну пропозицію США, у тому числі хронологічних меж проведення повного й підконтрольного ядерного роззброєння Корейського півострова.

Про це інформує CNN з посиланням на джерела.

"США неодноразово надсилали пропозиції Північній Кореї щодо процесу денуклеаризації, але всі вони були відхилені Пхеньяном", - йдеться у повідомленні телеканалу із посиланням на джерела у дипломатичних колах.

За словами дипломатів, Вашингтон продовжує робити "конкретні пропозиції" щодо того, яким має бути початок і весь процес денуклеаризації з можливістю міжнародного контролю, включно з часовими рамками.

Проте своєю чергою Пхеньян називає американські пропозиції "подібними до гангстерських".

"Це певною мірою змінило тенденції в успішній дипломатії Трампа з КНДР та наблизило переговори до більш типового діалогу, який існував за попередніх адміністрацій", - повідомляє ЗМІ.

Раніше держсекретар США узгодив з міністрами закордонних справ Японії і Південної Кореї подальший тиск на КНДР, "поки Північна Корея не позбавиться ядерної зброї".

Фотогалерея Кім Чен Ин інспектує фабрику в КНДР (7 фото)

Помпео заявив, що Пхеньяну ще далеко до виконання зобов'язань про повну денуклеаризацію.

ВідеоТепер між США та КНДР будуть прекрасні стосунки – Дональд Трамп

Історична зустріч американського президента і північнокорейського диктатора - Дональд Трамп і Кім Чен Ин сіли за стіл переговорів. Раніше впродовж року Пхеньян лякав ядерною зброєю, а у Білому домі кривдників обіцяли знищити. Місяцями очільники країн обмінювалися недипломатичними образами. Чим закінчились переговори і чи пристане Кім Чен Ин на без'ядерний статус - у сюжеті.

Тепер між США та КНДР будуть прекрасні стосунки – Дональд Трамп

Вибір редакції