Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Газ, кийки і каміння: протести в Гонконзі стають все запекліші

Сутички в місті переростають у бійні з десятками постраждалих.

Десятки тисяч протестувальників знову вийшли на вулиці Гонконгу і почалися запеклі сутички мітингарів із поліцією.

Як повідомляє Радіо Свобода, влада Гонконгу дозволила акцію протесту в парку Чатер-Гарден, але застерегла, що всі демонстрації поза його межами будуть протизаконними. Однак учасники демонстрації пройшли діловим районом Гонконгу, скандуючи слогани проти дій поліцейських та контраверсійного законопроєкту про екстрадицію. Їхня акція заблокувала основні автомобільні шляхи міста.

Неподалік від представництва Китаю зібралася група приблизно з 200 мітингарів. Правоохоронці застосували проти них сльозогінний газ, гумові кулі та кийки, демонстранти у відповідь закидали поліцейських камінням та цеглою. Сутички тривали кілька годин.

Значно більша група протестувальників зібралася в популярному торговельному районі Козуей-Бей. Мітингарі будували барикади та перекрили головну торговельну вулицю. На місці було мало правоохоронців.

Напередодні також мали місце жорсткі сутички між правоохоронцями та протестувальниками, які вийшли на заборонену владою демонстрацію у районі Юен Лонг. Поліція використала проти мітингарів сльозогінний газ і гумові кулі. Внаслідок цього 24 людини були травмовані, двоє з них досі залишаються у лікарні з важкими травмами. Під час акції поліція затримала 13 людей. Протестувальники вимагають припинити насильство з боку правоохоронців.

Протести в Гонконзі тривають від минулого місяця після того, як влада ініціювала законопроект про екстрадицію в материковий Китай. На вулиці виходили до мільйона людей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції