Газета The New York Times звільнить 100 співробітників

Новинній редакції буде запропоновано піти з роботи за власним бажанням. Якщо кількість звільнених буде меншою 100, редакція почне сама виставляти за двері.

Газета The New York Times до кінця 2009 року скоротить 100 співробітників новинної редакції - 8 відсотків усіх, що працюють у цьому підрозділі.

Керівництво медіакомпанії Times Co., якій належить газета, оголосило, що переговори зі співробітниками новинної редакції розпочнуться у вівторок, 20 жовтня. Співробітникам буде запропоновано звільнитися за власним бажанням в обмін на отримання компенсації.

"Якщо охочих скористатися цією пропозицією виявиться менше ста чоловік, то ми будемо змушені вдатися до звільнень", - попередив виконавчий редактор видання Білл Келлер (Bill Keller).

Наприкінці 2008 року The New York Times, запропонувавши аналогічну програму виплати компенсацій співробітникам, які звільняються, скоротила новинну редакцію з 1330 до 1250 чоловік. Крім того, видання на початку 2009 року в середньому на п'ять відсотків урізало зарплату своїм співробітникам.

До таких заходів газета була змушена вдатися для мінімізації витрат в умовах скорочення тиражів і попиту на рекламні площі. Медіакомпанія Times Co. також планувала продати одне зі своїх видань - газету The Boston Globe. Однак 14 жовтня медіакомпанія оголосила, що The Boston Globe не буде продана.

В офіційній заяві керівництва Times Co. відмова від продажу газети пояснювалася "значним поліпшенням фінансового становища видання". Проте, за неофіційними даними, потенційні покупці The Boston Globe пропонували за газету не більше 35 мільйонів доларів готівкою і покриття витрат на пенсійне страхування. Times Co. в 1993 році заплатила за The Boston Globe 1,1 мільярда доларів.

Читайте також:

Автори статті New York Times про вірус заразили ним саму статтю

За сайт New York Times доведеться платити

Боно став журналістом New York Times

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: