Газопровід "Південний потік" пройде через Туреччину

Російський прем'єр Путін домовився з турецьким колегою про будівництво газопроводу "Південний потік" в територіальних водах Туреччини. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін і прем'єр-міністр Туреччини Тайіп Ердоган підписали за підсумками переговорів в Анкарі документи про співпрацю між двома країнами в газовій і нафтовій сферах.

Протокол про співпрацю в газовій сфері, зокрема, передбачає згоду Туреччини на будівництво газопроводу "Південний потік" в її територіальних водах. Там же зафіксована зацікавленість сторін в будівництві газопроводу "Блакитний потік-2".

У протоколі про співпрацю в нафтовій сфері йдеться про створення російсько-турецької робочої групи, яка вивчить можливість участі Росії в проекті по будівництву нафтопроводу Самсун-Джейхан.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр РФ Володимир Путін знаходиться в Анкарі з робочим візитом на запрошення голови уряду Туреччини Тайіпа Ердогана.

Турецькі ЗМІ називають візит російського прем'єра "історичним".Як раніше повідомляли в уряді РФ, мінімум таких угод буде 6, максимум - 11. Буде підписано близько 20 двосторонніх документів.

Читайте також:

Путін поїхав до Туреччини владнати енергетику

Росія категорично відмовилася приймати Енергетичну хартію

Росія змусила Індію доплатити за авіаносець "Адмірал Горшков"

Кремль погрожує Україні економічними санкціями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: