"Газпром" очікує запустити "Північний потік-2" до кінця року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Терміни запуску змістилися на рік.

У російській компанії "Газпром" очікують, що газопровід "Північний потік-2" вдасться запустити наприкінці 2020 року. 

Про це повідомляє російське видання Інтерфакс із посиланням на презентацію "Газпрома", підготовлену до Дня інвестора у Нью-Йорку.

Терміни змістилися на рік. Раніше планувалося закінчити прокладати газопровід до кінця 2019 року. Утім, США ввели санкції і деякі підрядники "Північного потоку-2" припинили роботи. 

Зазначається, що добудувати газопровід до кінця нинішнього року очікує і президент РФ Володимир Путін. За словами глави Кремля, Росія має можливість самостійно добудувати газопровід "Північний потік-2". "Ми, безумовно, зможемо добудувати самостійно, без залучення іноземних партнерів", - наголосив Путін.

Як повідомлялося, швейцарська компанія Allseas заявила, що не відновить роботи з будівництва "Північного потоку-2". Трубоукладальна компанія покинула регіон роботи у Балтиці та перейшла працювати на інший проєкт.

Як повідомлялося, американський президент Дональд Трамп підписав оборонний бюджет на 2020 рік. Він передбачає санкції проти російського газопроводу і компаній, що займаються його будівництвом.

Відео "Північний потік-2" буде добудований, бо це економічний проєкт – Ангела Меркель

З такою заявою виступила канцлерка Німеччини Ангела Меркель після перемов із Путіним. Вона нині у Москві. Переговори тривали за зачиненими дверима. Говорили про ситуацію на Близькому Сході та імплементацію мінських угод, а також про скандальний газопровід.  

"Північний потік-2" буде добудований, бо це економічний проєкт – Ангела Меркель

Залиште свій коментар

Вибір редакції