"Газпром" отримав дозвіл на будівництво морської частини "Турецького потоку"

Таким чином, компанія отримала перший дозвіл Туреччини на будівництво газопроводу.

Російська компанія "Газпром" отримала дозвіл від Туреччини на будівництво морської ділянки газопроводу "Турецький потік".

Про це повідомляє "Газпром".

Таким чином, "Газпром" отримав перший дозвіл органів влади Туреччини на будівництво морської ділянки газопроводу "Турецький потік" в рамках підготовчих процедур з відновлення проекту.

Росія є найбільшим постачальником газу в Туреччину. За даними на кінець липня 2016 року, обсяг природного газу, імпортованого з Росії, склав 12,5 млрд кубометрів.

Для "Газпрому" Туреччина — другий за величиною ринок збуту після Німеччини. Поставки російського газу в Туреччину здійснюються по газопроводу "Блакитний потік" і Трансбалканському газопроводу.

Зауважимо, що раніше Росія заморозила запуск газопроводу "Турецький потік", пояснивши свої дії економічною кризою в Туреччині.

«Газпром» втратив підрядника для будівництва «Турецького потоку»

Контракт із італійською компанією розірвали, як кажуть у російському монополісті через численні непорозуміння у робочих та комерційних питаннях. Угоду із підрядником підписали минулого року, коли у планах Газпрому був ще Південний потік. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: