"Газпром" розповів, скільки кілометрів "Північного потоку-2" вже побудовано

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У компанії розраховують на вчасне завершення проекту.

Компанія-оператор газопроводу "Північний потік-2" Nord Stream 2 AG повідомила, що станом на 6 листопада на дно Балтійського моря вже укладено понад 200 км газопроводу.

Про це йдеться у заяві компанії.

"Проект "Північний потік-2" реалізується в повній відповідності з графіком. На сьогоднішній день на дно Балтійського моря вже укладено понад 200 кілометрів газопроводу. Для вчасного завершення проекту одночасно задіяно близько 20 суден", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що трубоукладальне судно Castoro Dieci завершило свій обсяг робіт в Грайфсвальдській затоці в Німеччині. Судно Audacia продовжує укладання газопроводу в територіальних водах Німеччини. Судно Solitaire веде роботи у виключній економічній зоні Фінляндії.

Як повідомлялося, у липні компанія Nord Stream 2 почала укладати перші труби для спорудження газопроводу "Північний потік-2", яким паливо буде поставлятися з Росії до Німеччини. Після цього Державний департамент США спільно з Білим домом розробив проект санкцій проти російського газопроводу. 

Президент Росії Володимир Путін запевнив німецького канцлера Ангелу Меркель в готовності РФ самостійно фінансувати будівництво "Північного потоку-2", якщо США  таки запровадять санкції проти учасників консорціуму.

В українському "Нафтогазі" заявили, що  Україна щорічно втрачатиме 3 млрд доларів, які вона отримує від транзиту газу до країн ЄС, якщо "Північний потік-2" буде споруджено. У національній компанії закликають Європу до єдності в питанні поширення на "Північний потік-2" вимог Третього енергопакету і наголошують, що його будівництво є питанням безпеки всього ЄС. 

Поставку газу до країни Європи газопроводом "Північний потік-2" планують розпочати від 1 січня 2020 року.

ВідеоПарубій закликав главу норвезького парламенту не підтримувати "Північний потік-2"

Інструмент економічного тиску. Не підтримувати "Північний потік-2" закликав главу норвезького Парламенту Андрій Парубій. Бо його будівництвом, певен спікер, Росія хоче ще більше підсадити Європу на енергетичну голку. Україна та Норвегія, каже, спільно мають протистояти як таким загрозам, так і інформаційним. Спікери домовилися співпрацювати в боротьбі з російськими кібератаками. 

Парубій закликав главу норвезького парламенту не підтримувати "Північний потік-2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції