"Газпром" звільнив сина Лужкова

Син Юрія Лужкова покинув посаду заступника генерального директора з розвитку ринку газу в Москві компанії "Газпром Міжрегіоназ" ("дочка" "Газпрому").

Син колишнього мера Москви Юрія Лужкова Михайло Лужков залишив пост заступника генерального директора з розвитку ринку газу в Москві ТОВ "Газпром Міжрегіонгаз".

У компанії заявили, що скорочення відбулося в рамках проведеної оптимізації та централізації управлінських функцій. Під скорочення потрапили ще декілька заступників.

При цьому в компанії не уточнили, які ще заступники гендиректора були скорочені.

Михайло - старший син Юрія Лужкова від першого шлюбу. Кар'єру починав з посади майстра на Кунцевському хімічному заводі. Посаду заступника генерального директора "Міжрегіонгазу" (перейменовано в "Газпром Міжрегіонгаз") в Москві обіймав з 2003 р.

ТОВ "Газпром Міжрегіонгаз" - спеціалізоване 100% дочірнє товариство ВАТ "Газпром". Основний вид діяльності - реалізація на території РФ природного газу.

Нагадаємо, раніше колишній мер Москви Юрій Лужков заявив, що був змушений вивезти свої дітей - 16-річну Олену та 18-річну Ольгу - з російської столиці до Лондона, тому що боїться за їхнє життя.

Читайте також:

Лужков вивіз дочок до Лондона, бо боїться за їхнє життя

Сина Лужкова оштрафували на 1000 рублів

Лужков дав перше інтерв’ю після відставки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: