Путін дозволив "Газпрому" мати власну озброєну "армію"

Путін дозволив "Газпрому" захищати газ і нафту зі зброєю в руках.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін підписав розпорядження, згідно з яким корпорація "Газпром" отримала право мати власну приватну охоронну організацію. Про це в понеділок повідомляє РІА "Новости" з посиланням на управління інформації "Газпрому".

Як пояснили в управлінні, у лютому 2010 року російський уряд випустив постанову, що забороняє охоронним підрозділам входити до складу компаній, що займаються будь-якою діяльністю, крім охоронної. Разом з тим, для деяких компаній, зокрема, природних монополій, була збережена можливість претендувати на збереження в своєму складі охоронних організацій.

"ВАТ "Газпром" стало першою компанією, якій дозволено це зробити. Таким чином,"Газпром" збереже ТОВ ОП "Газпром охорона", яке відповідає за охорону об'єктів групи ", - розповів представник корпорації.

У 2007 році був прийнятий закон, який дозволив "Газпрому" і "Транснафті" забезпечити своїх охоронців зброєю для захисту нафто-і газопроводів. Необхідність пояснювалася тим, що багато ділянок нафто-і газопроводів знаходяться далеко від населених пунктів і, відповідно, відділів міліції, і тому потребують додаткової охорони.

Читайте також:

США порівняли "Газпром" з Міністерством газової промисловості СРСР

"Газпром" отримав доступ до української труби

Росія залишила Європу та Україну без азербайджанського газу

Газове питання у пріоритетах Міненерго відійшло на другий план

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: