Гелбахіані обіцяє компромат на Саакашвілі

Голова нової парламентської фракції "Наша Грузія", депутат Валерій Гелбахіані обіцяє оприлюднити компромат на керівництво країни.

Голова нової парламентської фракції "Наша Грузія", депутат Валерій Гелбахіані обіцяє оприлюднити компромат на керівництво країни.

За його словами, після нещодавнього арешту екс-міністра оборони Іраклія Окруашвілі з ним з Москви зв’язався бізнесмен Бондо Шалікян з проханням посприяти йому в оприлюдненні матеріалів про те, як чинна влада позбавила його багатьох бізнес-підприємств і примушувала перераховувати гроші.

"За словами Шалікяна, спочатку з ним з Іспанії зв’язався злодій Таріел Оніані ще до парламентських виборів 2003 року (після яких відбулася "Революція троянд"), а потім Михайло Саакашвілі. І він (Шалікян) перерахував на рахунок Саакашвілі півмільйона доларів", - заявив Гелбахіані. Його слова цитує агентство "Новости-Грузия".

"Проте тоді я порадив Шалікяну утриматися від усяких публічних заяв, щоб не стати учасником небажаних процесів. Вчора ж Шалікян ще раз знову зв’язався зі мною і повідомив, що йому подзвонив один з прокурорів, який запропонував йому передати на користь держави половину будівлі, що належить йому, а також один з ресторанів у Кутаїсі", - повідомив лідер фракції.

Гелбахіані заявив, що "сьогодні готовий особисто оприлюднити усі документи, які покажуть справжнє обличчя цієї влади".

Лідер фракції зажадав створення тимчасової слідчої комісії у парламенті, яка б об’єктивно вивчила справу Шалікяна, інакше Гелбахіані пообіцяв передати документи ЗМІ.

Він також не виключає, що глава МВС Грузії може оприлюднити записи телефонних розмов між ним і Шалікяном. За словами Гелбахіані, "це все розраховано на те, щоб влада змогла звинуватити Валерія Гелбахіані у змові з Шалікяном і Росією".

Гелбахіані відзначив, що "нинішнє оголошення бізнесмена Бондо Шалікяна "криміналом" прямо пов’язане із заявами колишнього міністра оборони Іраклія Окруашвілі, який місяць тому в ефірі нагадав про незаконне затримання Шалікяна три роки тому". У той час Шалікян був обраний до парламенту Грузії, але жодного дня не пропрацював там, тому що його затримали.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: