Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генасамблея ООН розгляне проект резолюції про виведення військових РФ з Придністров'я

У Москві раніше назвали документ контрпродуктивним.

Генеральна асамблея ООН розгляне в п'ятницю питання про виведення російських військ з Придністров'я, повідомив раніше міністр закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Тудор Ульяновски.

За його словами, за ініціативою Молдови, проект резолюції зареєстрований в Секретаріаті ООН і буде розглянуто на засіданні 22 червня.

"Проект резолюції називається "Про повне і беззастережне виведення іноземних збройних сил з території Республіки Молдова". Сподіваємося, що держави-члени ООН підтримають нас і проявлять солідарність з Молдовою", - сказав Ульяновски на брифінгу в п'ятницю.

У Москві раніше назвали документ контрпродуктивним. "Нічого більш контрпродуктивного і провокаційного придумати неможливо", - сказав раніше "Інтерфаксу" заступник голови МЗС РФ, статс-секретар Григорій Карасін.

За словами заступника міністра, "це тільки загострює емоції і заважає спокійному розвитку процесу врегулювання Придністровської проблеми".

Нагадаємо, Молдова вимагає вивести російські війська з Придністров'я і готова домовитися, щоб озброєння і боєприпаси відправили через коридор на території України. У свою чергу, представник РФ пояснив неможливість вивезти озброєння через Україну, враховуючи складну ситуацію в країні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції