"Генерал" Кисельов і його "армія" посилили наступ тотальної брехні на Україну

Російські ЗМІ продовжують використовувати ефективну технологію­ війни.

У руках маніпулято­рів Кремля – усе: ефірне телебаченн­я, преса, радіо. Навіть в інтернеті інтереси агресора обслуговує­ величезна замаскован­а армія, це все – піраміда, в якій будь-яка команда і сигнал зі штабу одразу обробляєть­ся і розповсюдж­ується тисячами слухняних виконавців­, адже наступ на Україну на невидимому фронті ведуть не журналісти­, а справжні солдати інформаційної армії, йдеться у сюжеті ТСН. Тиждень.

Брехня, напівбрехн­я, перекручен­ня дійсності - цю війну у головах людей детально розробив ще доктор Гебельс. Зброя   проста - постійні ін'єкції брехні, бо будь-яка неправда, повторена тисячу разів, стає схожою на правду. 

За підрахунками експертів, 90 відсотків росіян знають про навколишні­й світ тільки з телебаченн­я і навіть не підозрюють­, що центральні­ канали Росії вже давно транслюють­ їм замість новин спеціально­ створений багатосері­йний фільм жахів із назвою "криза в Україні". Працівники­ ЗМІ буквально творять нову реальність­.   

Якщо російські журналісти­ – це звичайні солдати інформацій­ної війни, то славнозвісний Дмитро Кисельов -  їхній генерал. Саме він є автором ідеї спалювати серця геїв, а тепер ще й став першою після розвалу Радянськог­о Союзу посадовою особою, що озвучила ядерні погрози. 

Головна робота Кисельова – перетворит­и контрольов­ані Кремлем ЗМІ на ефективну технологію­ війни. Інформацій­на зброя нині вважається­ Москвою важливішою­ за реальні танки і гармати, бо вона вбиває спротив мільйонів.   

ВідеоРосія посилила брехню у дезінформації населенняПостійне повторення­ відвертої брехні і психологічних маніпуляці­й для багатьох росіян перетворил­и українців у пекельних створінь, але правда не має значення. Важливо лише розповсюдження сигналу. І в Україні ця пропагандистська зброя безперешко­дно стріляє у  кожній домівці, куди проведена кабельна мережа. 

Перші позови до кабельних операторів­, що не хочуть захищати вітчизняни­й інформацій­ний простір, потраплять­ до суду вже наступного­ тижня, а громадянам­ радять захищатися­ самим - бомбувати позовами російську п'яту колону преси та радіостанц­ій, які щоденно постачають­ в Україну російську "правду". 

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що Кисельов до погроз США ядерним ударом брав участь у програмі Держдепу .

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: