Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генеральна асамблея ООН розпочала роботу в Нью-Йорку

До сесії згодом приєднається і президент України.

У Нью-Йорку розпочалася 73-тя сесія Генасамблеї ООН. Українську делегацію на ній очолить президент Петро Порошенко.

Глава держави прибуде до США наступного понеділка, 24 вересня. Саме на другому тижні роботи сесії традиційно відбуваються дебати за участі керівників країн та урядів. Світові лідери виступатимуть у сесійній залі, а також братимуть участь в інших планових заходах та зустрічах. Головує на сесії міністр закордонних справ Еквадору Марія Фернанде Еспіноза Гарсес.

Як повідомлялося, напередодні початку Генасамблеї ООН президент Петро Порошенко підписав указ, який припиняє дію договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та РФ. Згідно з указом, МЗС України має заявити РФ про бажання припинити дію договору та повідомити про це рішення ООН, Організацію з безпеки та співробітництва в Європі та інші міжнародні організації.

ВідеоУкраїна подала до Міжнародного суду ООН 29 томів із доказами причетності Росії до тероризму

Подарунок до дня Росії. Докази російської провини - порушення Москвою конвенцій про фінансування тероризму і про ліквідацію расової дискримінації Україна подала до Міжнародного суду ООН. Докази містяться у 29 томах і важать аж 90 кілограмів. Позиція обох сторін з'явиться в суді не раніше липня 2019 року.

Україна подала до Міжнародного суду ООН 29 томів із доказами причетності Росії до тероризму

Залиште свій коментар

Вибір редакції