Генеральний конструктор "Антонова" розповів про долю Ан-70 та вітчизняних безпілотників

Генеральний конструктор "Антонова" розповів про долю Ан-70 та вітчизняних безпілотників

Фото: wizarden

На плечі "Антонова" зараз лягло все забезпечення армії важкою військово-транспортною авіацією. 

У рамках масштабної суміжної виставки "Зброя та безпека" та "Авіасвіт", яка зараз проходить у Києві, свою експозицію представив і "Антонов", який вже десятки років виробляє транспортні та пасажирські літаки.

Враховуючи розрив відносин із російським військово-промисловим комплексом, питання із військово-транспортними літаками Ан-70 став найбільш актуальним, бо він може повністю замінити ще радянські Іл-76, які зараз виробляються у РФ. А саме Ан-70 із його здатністю перевозити 47 тонн вантажу є однією з головних складових сил швидкого реагування.

"Ан-70 успішно пройшов всі державні випробування. Але для того, щоб запустити його у виробництво, замість росіян необхідно залучати іноземних інвесторів і серйозних партнерів. Але ми не просимо грошей у борг, ми закликаємо подивитися, що ми вже можемо робити", - прокоментував ситуацію із машиною, у інтерв'ю ТСН.ua, генеральний конструктор "Антонова" Дмитро Ківа.

Слід зазначити, що один з етапів державних випробувань проходив у надскладних умовах. Так, літак успішно пролетів за вісім годин біля 2,5 тисяч кілометрів через грозові фронти, відпрацювавши весь політ у штатному режимі.

Єдиним аналогом Ан-70 у світі є європейський Airbus A400M, але він піднімає на 10 тонн менше, а головне - потребує якісної злітно-посадкової смуги, в той час, коли Ан-70 може використовувати малопідготовлені ґрунтові площадки довжиною 800 метрів, тобто звичайне поле.

Генеральний конструктор "Антонова" Дмитро Ківа / Фото: transphoto.ru

Окрему увагу "Антонов" вже приділяє безпілотникам, які у всіх конфліктах останнього десятиліття показали свою надвисоку ефективність.

"Антонов, у часи СРСР, вже розробляв безпілотники. Але це не іграшки, які взяли і полетіли. БПЛА – це повноцінний комплекс із самого літального апарату та наземних станцій. Але "Антонов" може відновити розробку вітчизняних БПЛА", - заявив генеральний конструктор.

Слід зазначити, що у Міноборони прекрасно розуміють весь стан з авіацією та вже розширили співпрацю із "Антоновим".

"Замовлення від Міноборони плануються, армії потрібні наші літаки. А в рамках вже існуючих планів та програм йде модернізація та ремонт техніки", - заявив Генеральний конструктор.

Нагадаємо, що вже в перший день виставки зброї у Києві вітчизняні виробники отримали замовлення.

Повʼязані теми:

Наступна публікація