Генератор образливих прізвиськ і кладовище твітів: у США відкрили оригінальну виставку до дня народження Трампа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щоб потрапити всередину, доводиться вистоювати годинну чергу.

У Вашингтоні до 73-го дня народження Дональда Трампа облаштували комічну галерею, де закарбували президентські дописи у Twitter. Глядачам експозиції пропонують інтерактив, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кожен відвідувач може відчути себе на секундочку президентом, але щоразу, як Трамп пише новий твіт, у галереї вмикається сигналізація. В експозиції зібрані мапа країн, з якими Трамп хибно обійшовся, є жартівлива карта всесвітньої теорії змови, тематичні підборки про Обаму чи критику ЗМІ. Сарказму на виставці багато, але ж і матеріалу Трамп дав назбирати не менше. "Мені подобається, дозволяє краще зрозуміти цю людину", - коментує один із відвідувачів.

ВідеоДо дня народження Дональда Трампа у Вашингтоні відкрили галерею його сторінки в Twitter

Галерея президентського "Твіттера". У Вашингтоні, до дня народження Дональда Трампа, завдяки якому Твіттер тепер знайомий кожній бабусі - облаштували комічну галерею, де закарбували всі президентські записки та пропонують відвідувачам інтерактив.  

До дня народження Дональда Трампа у Вашингтоні відкрили галерею його сторінки в Twitter

Також організатори вигадали генератор прізвиськ від Трампа, котрий може видати епітет саме на введене будь-ким ім’я. В експозиції є навіть кладовище, де покояться видалені твіти, які встигли зберегти користувачі. "Людей багато, і всім нам це подобається, так що прекрасна галерея", - вважає один із її гостей. Виставка настільки прекрасна, що від неї у захваті навіть прихильниця Трампа: "Я думаю, він чудовий президент! Мені однаково, що тут глузують – я сама вирішую, що мені думати".

Як повідомлялося, днями президент США Дональд Трамп зустрівся із принцем китів – він помилився в написанні назви Уельс і цим вчергове викликав хвилю жартів через свій твіт.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції