Генпрокуратура РФ оскаржила вердикт у справі Політковської

Російська Генпрокуратура оскаржила вердикт, який винесли підозрюваним у справі про вбивство Анни Політковської. Таким чином вирок не вступив у законну силу.

Генеральна прокуратура Росії оскаржила виправдувальний вирок, винесений у справі про вбивство журналістки "Нової газети" Анни Політковської. Про це повідомив адвокат одного з фігурантів справи Мурад Мусаєв.

Це означає, що вирок поки що не вступив в законну силу - до рішення суду вищої інстанції, військової колегії Верховного суду РФ.

Нагадаємо, 19 лютого колегія присяжних одностайно виправдала всіх обвинувачених в причетності до вбивства Політковської. На лаві підсудних перебували брати Джабраїл та Ібрагим Махмудови, колишній співробітник МВС Сергій Хаджікурбанов і співробітник ФСБ Павло Рягузов. Вони були звільнені з-під варти в залі суду.

Наступного дня Московський окружний військовий суд на підставі вердикту визнав невинними всіх фігурантів процесу. Він також постановив, що кримінальна справа буде повернена до СКП РФ для нового розслідування.

Анна Політковська була убита 7 жовтня 2006 року в під'їзді московського будинку, де вона винаймала квартиру.

Читайте також:

Справу про вбивство Політковської розвалили дрібниці

Замовлення на вбивство Політковської одержав дядько обвинувачених

За вбивство Політковської заплатили 2 млн. дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: