Генпрокуратура РФ запропонувала зняти відбитки пальців у всіх мешканців країни

ГПУ у Росії для ефективності протидії злочинності запропонували брати відбитки та зразки ДНК у всього населення Росії.

Голова Слідчого комітету при прокуратурі РФ Олександр Бастрикін виступив з ідеєю проведення дактилоскопічної і геномної реєстрації всього населення РФ.

Про це він повідомив у своїй доповіді на засіданні підсумкової колегії Генпрокуратури РФ. "У цілому було б корисним ввести дактилоскопічну і геномну реєстрацію для всього населення Російської Федерації", - сказав Бастрикін.

Глава СКП РФ також запропонував передбачити обов'язкову дактилоскопічну реєстрацію громадян, що проживають на території Північно-Кавказького округу, біженців та вимушених переселенців, а також отримання зразків ДНК і формування централізованих обліків для підвищення розкриття злочинів.

Серед озвучених Бастрикіним пропозицій для підвищення ефективності протидії злочинності в Північно-Кавказькому окрузі - створення за рахунок внутрішніх військ МВС РФ ефективно діючої комендатури з цілодобовим патрулюванням та відеоспостереженням, а також модернізація в регіоні мережі експертних установ та перереєстрація всього автотранспорту на російському Північному Кавказі.

Нагадаємо, раніше Олександр Бастиркін запропонував удосконалити чинне законодавство у сфері міграційної політики шляхом введення дактилоскопічної і геномної реєстрації мігрантів. Як повідомлялося, в 2009 році МВС Росії оголосило про створення бази ДНК особливо небезпечних злочинців.

Читайте також:

Мєдвєдєв побажав Януковичу перервати "чорну смугу" у відносинах України і РФ

Учені запропонували використовувати ніс для виявлення терористів

В аеропортах США встановлять "сканери мозку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: