Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генпрокуратура РФ заявила, що Магнітського могли отруїти за наказом його соратника Браудера

Москва порушила нову кримінальну справу проти засновника фонду Hermitage Capital.

Померлого в російському СІЗО юриста фонду Hermitage Capital Сергія Магнітського могли отруїти за наказом його начальника - голови фонду Вільяма Браудера.

Про це заявила Генеральна прокуратура Росії, передає "Ехо Москви".

У відомстві вважають, що Магнітського та інших соратників Браудера могли отруїти диверсійною хімічною речовиною. Мова йде про з'єднання алюмінію, які спровокували у них гостру печінкову недостатність.

Проти Вільяма Браудера, якого в Росії заочно засудили до 9 років позбавлення волі за несплату податків, порушили нову кримінальну справу - щодо створення злочинного співтовариства.

Вільям Браудер вважає, що висунуті проти нього звинувачення можуть бути відповіддю на справу про отруєння Скрипалів у Британії. Речник президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков запевнив, що порушення нової кримінальної справи проти Браудера жодним чином не пов'язана зі звинуваченнями Москви в отруєнні Скрипалів, передає ТАСС.

"Справа Браудера почалася, наскільки я знаю, набагато раніше, ніж епізод зі Скрипалями", — сказав Пєсков, відповідаючи на запитання, чи може новий епізод Браудером, який живе у Британії, бути своєрідною відповіддю на звинувачення на адресу Москви у справі Скрипалів.

Нагадаємо, в Росії засновника Hermitage Capital Вільяма Браудера звинувачують в несплаті податків. Фігурантом справи також був юрист фонду Сергій Магнітський. Останнього заарештували в 2008 році, а в наступному році він помер у московському СІЗО "Матроська тиша".

Браудер був одним з ініціаторів прийняття в США "закону Магнітського", який передбачає візові та економічні санкції щодо росіян, причетних до порушень прав людини. У жовтні 2017 року до "акту Магнітського" приєдналася Канада. 16 листопада так званий "закон Магнітського" прийняв парламент Литви.

ВідеоБританський парламент ухвалив "поправку Магнітського", яка допоможе боротися з несумлінними росіянами

Поправка є частиною нового закону про санкції та боротьбу з відмиванням коштів. Новий закон дасть змогу Лондону відмовляти у візах особам, які порушують права людини. Обмеження на в'їзд запровадять і для підозрюваних у корупції. 

Британський парламент ухвалив "поправку Магнітського", яка допоможе боротися з несумлінними росіянами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції