Генпрокурор Хорватії подав у відставку після зізнання, що він є масоном

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Деякі з членів правлячої партії заявили, що Єленич мав повідомити про своє членство в масонській ложі до того, як обійняти посаду генпрокурора.

Генеральний прокурор Хорватії Дражен Єленич подав у відставку через тиск після публічного зізнання, що він є масоном.

"Членство в легальному об'єднанні жодним чином не впливало на мою роботу, але останні інсинуації в публічному просторі, пов'язані з моїм членством, зробили мою подальшу роботу в нинішній ролі неможливою", - заявив він у середу, 19 лютого.

Прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович своєю чергою зауважив, що уряд все одно б звільнив Єленича, якби той сам не подав у відставку.

"Тут немає нічого незаконного. Однак це створило незвичні обставини, які роблять його перебування (на посаді генпрокурора. - ред.) складним", - наголосив прем'єр.

Дражен Єленич обійняв посаду генерального прокурора у 2018 році. Цього тижня він розповів в інтерв'ю, що став масоном після запрошення друга, і для нього це було визнанням його професійних якостей. Після зізнання деякі з членів правлячої партії заявили, що Єленич мав повідомити про своє членство в масонській ложі до того, як обійняти посаду генпрокурора.

Раніше повідомлялося, що в Одеському університеті викладач історії на парах розповідає студентам, що Україну придумали "польські масони".

Відео У приватному виші Одеси викладач історії вчить студентів, що Україна – проєкт масонів

Викладач історії в одеському виші розповідає студентам, що Україна – проєкт польських масонів. Також він змушує писати реферати за книжкою "Україна, якої не було". Фрагмент лекції обурені студенти зафільмували й оприлюднили. Упевнені: викладач пропагує сепаратизм і вимагають, щоби його замінили.    

У приватному виші Одеси викладач історії вчить студентів, що Україна – проєкт масонів

 

Вибір редакції