Генпрокурор США під присягою заявив, що не мав контактів з росіянами

Він наголосив, що інформація про його змови із російським урядом є жахливою і огидною брехнею.

Генпрокурор США під присягою заперечив, що мав контакти з росіянами.

Про це він заявив під час слухань у Комітету з питань розвідки Сенату США, - пише Укрінформ.

"Я ніколи не зустрічався та не мав жодних розмов з будь-якими російськими чи іноземними офіційними особами в контексті будь-якого типу втручання в будь-яку кампанію чи вибори", - сказав Сешнс.

Також він додав, що не знає схожі розмови з боку будь-якої особи, пов'язаної з кампанією Трампа.

"Твердження, що я брав участь в якійсь змові, або що я був обізнаний про якісь змови з російським урядом, щоб нанести шкоду цій країні (США- ред.), якій я служив з честю понад 35 років, або ж підірвати цілісність нашого демократичного процесу, є жахливою й огидною брехнею", - наголосив чинний генпрокурор США.

Відповідаючи на уточнюючі запитання щодо зустрічі з посолом Росії Сергієм Кисляком під час одного із закритих заходів в готелі Mayflower, де виступав Трамп, Сешнс зазначив, що не пам'ятає там присутності російського дипломата.

Він також зазначив, що на цьому заході він хотів послухати перше звернення з питань зовнішньої політики Дональда Трампа.

Нагадаємо, що представники демократичної партії в Сенаті дивуються, чому Сешнс був залучений у звільнення Комі з посади директора ФБР, після того як сам уникнув розслідування про спробу Росії втрутитися у вибори і ймовірну причетність до цього соратників Трампа.

ВідеоЕкс-директор ФБР США звинуватив Трампа у брехні, тиску і втручанні у його роботу

 

Залиште свій коментар