Генсек НАТО помітив позитивні сигнали від Росії

Андерс Фог Расмуссен заявив про наміри будувати довірчі відносини з Росією.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен вважає, що нові відносини з Росією мають ґрунтуватися на ще більш практичному співробітництві та обопільній довірі.

"Важливо зробити конкретні кроки для створення ще більш міцних відносин між НАТО і Росією. Ми знаємо, що це непросте завдання, але зараз з'явилися деякі позитивні сигнали. Все це допоможе досягненню взаєморозуміння і принесе вигоду Росії", - заявив генсек напередодні візиту до Туреччини.

Говорячи про співпрацю в рамках НАТО з Туреччиною, Андерс Фог Расмуссен наголосив, що республіка стала ще важливішою для Альянсу, оскільки є "мостом між Європою, арабським світом і Центральною Азією".

"Один із пріоритетів НАТО - операція в Афганістані. Вона покликана забезпечити безпеку в країні, щоб місцева влада змогла прийняти на себе керівництво і рухатися далі. Туреччина і тут відіграє важливу політичну і військову роль", - повідомив генсек Альянсу.

У рамках поїздки до Туреччини Андерс Фог Расмуссен закликав сприймати ці відвідини країни як "знак глибокої поваги ісламу як однієї із найбільших світових релігій".

Нагадаємо, раніше постпред РФ при альянсі Дмитро Рогозін заявив, що новий генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен хотів би перегорнути "темну сторінку" у відносинах між Росією та Альянсом.

Читайте також:

Білий дім: Росія може приєднатися до НАТО

Генсек НАТО вирішив "перегорнути темну сторінку" відносин з Росією

Росія та НАТО поновили військову співпрацю

Східна Європа просить в Обами захисту від Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: