Генсек НАТО відповів Рогозіну стосовно сімейних відносин з Казахстаном

Генсек зазначив, що НАТО хоче, щоб держави цього регіону самостійно вирішували, з ким вони хочуть співпрацювати. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

НАТО ні з ким не змагається, у тому числі і з Росією, за лояльне до нього ставлення з боку Казахстану, заявив генсек Альянсу Яап де Хооп Схеффер.

"Я висловлюю незгоду з паном Рогозіним, якщо він зробив такі висловлювання. Я не бачу НАТО в ролі чийогось коханця. Ми маємо власну політичну роль", - сказав Схеффер на прес-конференції в Астані в четвер, 25 червня, коментуючи висловлювання постійного представника Росії в НАТО Дмитра Рогозіна.

"Я сам займаюся цим регіоном (Центральною Азією), але в різних якостях, і можу сказати, що НАТО не проводить цей форум у Казахстані для того, щоб змагатися з кимось(за Казахстан)", - додав він.

Генсек зазначив, що НАТО хоче, щоб держави цього регіону самостійно вирішували, з ким вони хочуть співпрацювати. "Наскільки далеко вони просунуться у відносинах з НАТО, це їхня справа", - наголосив голова Альянсу.

Як повідомлялося, постійний представник РФ в НАТО Дмитро Рогозін порівняв відносини Росії, Казахстану та НАТО з відносинами в родині. Рогозін зазначив, що головним партнером Казахстану залишається Росія і колишні країни Радянського Союзу.

"Бувають, наприклад, у вірної дружини свої прихильники, які дарують їй квіти. Ось НАТО - це шанувальник Казахстану", - сказав російський дипломат. При цьому Рогозін зазначив, що неможливо порівнювати відносини РФ і Казахстану - "близькі родинні сімейні - з відносинами (з представниками) чужих сімей, які приходять з тортами і хочуть вам сподобатися".

Читайте також:

Рогозін вважає розширення НАТО неможливим

Росія все таки пішла на контакт з НАТО

Росія пригрозила НАТО "силовим сценарієм"

Український посол у Москві: ми розберемося з НАТО без Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: