Генсек НАТО вирішив "перегорнути темну сторінку" відносин з Росією

Постпред Росії при НАТО та новий генсек Альянсу коротко пройшлися по питаннях співпраці.

Новий генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен в ході зустрічі з постпредом РФ при Альянсі Дмитром Рогозіним пообіцяв "перегорнути темну сторінку" у відносинах з Росією.

Про це заявив сам Рогозін.

"Пан Расмуссен до зустрічі намагався досить глибоко увійти до Російсько-НАТОвського досьє, і це ще одне підтвердження тієї думки, яку він сам висловлював, що він хотів би перегорнути темну сторінку наших стосунків і вийти на якусь більш менш ґрунтовну співпрацю між НАТО і Росією", - заявив Рогозін за підсумками зустрічі з новим генсеком.

Він додав, що в ході зустрічі сторони пройшлися по всій повістці двосторонньої співпраці - як політичної, так і військової - в рамках Ради Росія-НАТО.

Нагадаємо, що наприкінці липня питання про поліпшення відносин Росії та НАТО стало знову актуальним. Деякі ЗМІ повідомили, що адміністрація президента США Барака Обами не виключає приєднання РФ до НАТО.

"НАТО має бути відкрито для європейських демократій... Якщо Росія відповідатиме критеріям, зможе внести внесок до загальної безпеки, і в Альянсі з цього приводу буде консенсус, цього не можна виключати", - сказав у Конгресі помічник держсекретаря Філіп Гордон.

Разом з тим Росія неодноразово заявляла, що не має наміру приєднуватися до Альянсу. Вона вважає достатньою співпрацю в рамках Ради РФ-НАТО.

Читайте також:

Україна чекає підтримки від генсека НАТО

Білорусь не бажає створювати аналог НАТО за вказівкою Москви

ППО України буде включена в систему НАТО до кінця року

НАТО не кликало до себе Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: