Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генсек ООН ініціював створення платформи для глобальної боротьби з кібервійнами

Гутерріш наголосив, що "епізоди кібервоєн між державами" світ спостерігає вже сьогодні.

Генсек ООН Антоніу Гутерріш закликав до об’єднання світової спільноти з метою мінімізації впливу кібервоєн на життя цивільних громадян.

Про це передає "Радіо Свобода".

"Наступна війна розпочнеться з масової кібератаки з метою знищення військового потенціалу і паралічу базової інфраструктури, такої як електричні мережі", – зазначив він.

Гутерріш наголосив, що "епізоди кібервоєн між державами" світ спостерігає вже сьогодні.

Він запропонував створити в ООН платформу, на базі якої вчені, урядовці та інші особи могли б розробити правила "для забезпечення більш гуманного характеру" щодо вирішення будь-якого конфлікту, пов’язаного з інформаційними технологіями.

Фотогалерея Заповзятливий хакер з Ніколя роздавав вірус Petya.A і допомагав установам ухилятися від штрафів (3 фото)

ВідеоМасштабні хакерські атаки чекають Україну 2018-го

Віруси на кшталт минулорічного Petya і далі тероризуватимуть економіку країни - прогнозують експерти IT-галузі. Торік втрати від кібератак сягнули десятків мільярдів гривень. Під загрозою залишаються інфраструктура, енергетика та фінанси? оскільки захищені вони найслабше.

Масштабні хакерські атаки чекають Україну 2018-го

Гутерріш зробив відповідні заяви після того, як Сполучені Штати і Велика Британія минулого тижня звинуватили Росію в застосуванні вірусу NotPetya у червні 2017 року, яка порушила діяльність компаній по всій Європі, головним чином в Україні. Москва відкинула звинувачення, назвавши їх безпідставними.

Залиште свій коментар

Вибір редакції