Генсек НАТО впав зі сходів та вивихнув плече

Расмуссен невдало впав зі сходів готелю Стамбула, де проходить форум Альянсу цивілізацій.

Андерс фог Расмуссен, обраний 4 квітня новим генеральним секретарем НАТО, одержав травму плеча, впавши зі сходів в готелі в Туреччині.

Прем'єр-міністр Данії, який подав у відставку після обрання на пост генсека НАТО в результаті падіння вивихнув плече. Расмуссен, який бере участь в дводенному форумі Альянсу цивілізацій в Стамбулі, був доставлений в лікарню, де медики вправили йому плече. Через декілька годин після госпіталізації генеральний секретар альянсу повернувся в готель.

Представники Расмуссена не коментують те, що сталося.

Расмуссен був обраний новим генеральним секретарем НАТО в ході ювілейного - 60-го саміту альянсу. До останнього моменту, проте, було неясно, хто змінить на посту генерального секретаря НАТО Яапа де Хоопа Схеффера, повноваження якого закінчуються 31 липня. Узгоджену рештою 27 членів НАТО кандидатуру прем'єр-міністра Данії Андерса фог Расмуссена відмовилася підтримати Туреччина.

Дводенний форум Альянсу цивілізацій відкривається в Стамбулі за участю близько 700 представників з 30 країн і міжнародних організацій. Мета Альянсу цивілізацій - зміцнення соціальних, економічних і культурних зв'язків між християнським Заходом і мусульманським Сходом, взаєморозуміння і розвитку міжконфесійного діалогу.

Читайте також:

Міністр Бурятії потонув у Байкалі

Рада безпеки ООН не прийняла жодного рішення щодо ракети КНДР

Генсеком НАТО обраний прем’єр Данії

Скандал в НАТО: Туреччина блокує кандидатуру генсека

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: