Генсек ООН закликав Грузію подбати про ЗМІ

Генсек ООН Пан Гі Мун привітав скасування надзвичайного стану в Грузії, закликавши Тбілісі відновити діяльність ЗМІ.

Генсек ООН Пан Гі Мун у п'ятницю привітав скасування надзвичайного стану в Грузії, закликавши Тбілісі відновити в повному обсязі діяльність усіх демократичних інститутів, і в першу чергу - засобів масової інформації.

"Зокрема, генсек ООН чекає відновлення нормальної діяльності всіх ЗМІ для того, щоб забезпечити рівний доступ всіх учасників виборчої кампанії", - йдеться в заяві, з якою виступила від імені Пан Гі Муна його прес-секретар Мішель Монтас.

Генсек зауважив, що призначені на 5 січня 2008 року президентські вибори викликатимуть довіру лише у разі забезпечення властями країни свободи слова і зборів.

Це була перша реакція глави Об'єднаних націй на події в Грузії.

Пан Гі Мун
Архів
Генеральний секретар ООН виступив зі спеціальною заявою щодо ситуації в Грузії.
Президент країни Михайло Саакашвілі запровадив надзвичайний стан 7 листопада після масових протестів опозиції в Тбілісі.

Під час дії режиму надзвичайного стану в ефір не виходили з інформаційними випусками телекомпанії й радіостанції, за винятком Громадського телебачення.

Незважаючи на скасування дії режиму, в ефір у п'ятницю не вийшла телекомпанія "Імеді", оскільки кілька днів тому міський суд Тбілісі заарештував майно телекомпанії й анулював ліцензію на мовлення. До таких заходів суд удався після клопотання генеральної прокуратури Грузії, яка підозрює телекомпанію у відвертій антидержавницькій пропаганді.

Телекомпанія "Кавкасія", також закрита під час дії надзвичайного стану, готується до виходу в ефір.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: