Генсека "Репортерів без кордонів" не пустили до Москви

Представники "Репортерів без кордонів" збиралися виступити на прес-конференції і продемонструвати фільм, присвячений річниці вбивства Політковської.

Російська влада не пустила до Москви двох представників "Репортерів без кордонів", йдеться в заяві, опублікованій на сайті міжнародної організації.

До Росії, зокрема, не потрапив генеральний секретар "Репортерів без кордонів" Жан-Франсуа Жюльяр (Jean-Francois Julliard). Він разом зі своїми колегами збирався виступити на прес-конференції і продемонструвати фільм, присвячений третій річниці вбивства журналістки "Нової газети" Ганни Політковської.

За словами Жюльяра, він шокований рішенням російської влади, оскільки організація завжди співпрацювала з ними. "Вони вирішили заборонити нам висловити солідарність з російськими журналістами і правозахисниками. Москва не хоче, щоб ми зверталися до росіян напряму. Але ми не здамося", - додав він.

Політковська була вбита 7 жовтня 2006 року біля під'їзду власного будинку в Москві. Суд у справі про вбивство завершився виправданням обвинувачених - Ібрагіма і Джабраїла Махмудових та колишнього працівника МВС РФ Сергія Хаджикурбанова. Пізніше виправдувальний вирок було скасовано, а справу направлено на новий розгляд. Потім справу повернули в прокуратуру для дослідування.

Читайте також:

"Репортери без кордонів": у ЗМІ свободи більше не стало

Журналісти вимагають використовувати нові методи у справі Ґонґадзе

Звільнені журналісти російського Першого каналу не мали права на компенсацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: