Генштаб РФ розгледів війну в Лівії через космос: там усе не так, як здається

У російському Генштабі за допомогою супутників відстежують ситуацію в Лівії і стверджують, що ніхто Бенгазі не бомбардував. Тим часом у кремлі Каддафі уже вважають політичним трупом.

Російський Генштаб відстежує військово-політичну обстановку в Лівії, у тому числі із застосуванням космічних засобів, повідомило високопоставлене джерело у Генеральному штабі Збройних сил РФ.

"Відповідні структури Генштабу відстежують ситуацію в Лівії в рамках реального часу цілодобово з першого дня заворушень у цій країні. Перш за все, здійснюється моніторинг обстановки в Тріполі, Бенгазі та інших регіонах Лівійської Республіки", - сказало джерело.

За його словами, нерідко те, що повідомляють ЗМІ, не відповідає дійсності.

"Зокрема, наші космічні засоби не зафіксували авіаційних ударів лівійських ВПС по військовій базі і демонстрантах у Бенгазі", - сказав високопоставлений військовий.

Він зазначив, що "відстежується не тільки військово-політична обстановка в Лівії, але також і ситуація з видобутком нафти в цій країні".

Тим часом джерело в Кремлі заявило, що російська влада уже вважає лівійського лідера Муаммара Каддафі "політичним трупом".

У Кремлі підкреслили, що стримана реакція Москви на події в Лівії пояснюється однією причиною - "відповідальним підходом до долі наших громадян, які перебували в цій країні".

Читайте також:

Бої в Лівії наближаються до Тріполі: сили Каддафі зазнають поразки

Православний ідеолог "Наших" підтримав розстріл мирних мешканців Лівії

З'явилися докази масових розстрілів у Лівії (відео)

США та НАТО домовляються про військову операцію в Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: