Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американський активіст, якого затримали у Москві під час гей-параду, вимагає від Гілларі Клинтон засудити дії російської влади щодо розгону гей-парада.

Затриманий у суботу, 28 травня, на гей-парад у Москві американський активіст Ден Чой, звернувся до держсекретаря США Гілларі Клінтон з вимогою засудити дії російської влади щодо представників сексуальних меншин.

Нагадаємо, 28 травня Ден Чой брав участь у гей-параді в Москві і став у США "обличчям" боротьби сексуальних меншин за скасування дискримінації у збройних силах,

"Закликаю вас засудити ганебну поведінку російської влади з представниками сексуальних меншин, які брали участь у гей-прайд 28 травня", - йдеться у зверненні Чоя, яке за станом на ранок неділі за київвським часом підписали більше 3,2 тисяч людей.

"Європейський суд з прав людини; вже виносив рішення проти Росії за незаконну заборону гей-прайду, і це було ще до того, як під час його розгону за вказівкою уряду постраждали громадяни США і правозахисники з усього світу", - вказав Чой.

"Ви великий друг спільноти людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Ми потребуємо вашого сприяння. Закликаю вас підтвердити свою підтримку представникам сексуальних меншин в Росії і по всьому світу", - наголошується у зверненні до держсекретаря США.

Раніше стало відомо, що французький активіст Луї-Жорж Тен, ініціатор проведення Міжнародного дня боротьби з гомофобією, заявив, що на гей-прайд у Москві його побили ненацисти.

Раніше в управлінні інформації і громадських зв'язків ГУ МВС Росії по Москві сказали, що кількість затриманих на несанкціонованій акції гей-активістів у суботу сягнула 34 людей.

"Всього в центрі столиці поруч з Олександріївським садом, на Манежній площі, а також на Тверській площі біля мерії Москви було затримано 18 гей-активістів, а також 16 противників проведення гей-прайду", - повідомив черговий офіцер групи оперативно-інформаційного реагування .

Учасники гей-прайду повідомили, що всіх їх відпустили через кілька годин після затримання.

Дивіться, як у Москві розігнали несанкціонований гей-парад

Читайте також: 

Гей-парад у Москві провалився: геїв побили радикали, а потім затримала поліція

Геї впевнені, що в Україні їх починають любити

Мер Москви: нам гей-паради не потрібні

У Петербурзі закидали яйцями перший дозволений гей-пікет

Відео Гей-парад у Москві провалився: геїв побили радикали, а потім затримала поліція

Залиште свій коментар

Вибір редакції