Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гей вперше в історії США отримав грін-карту

Відтепер болгарин та американець зможуть жити разом.

Траян Попов, болгарський студент, який перебуває у шлюбі з американцем, став першим геєм, який отримав американську грін-карту, повідомляє адвокат подружжя.

Грін-карта дозволяє постійно проживати та легально працювати в США, а за 5 років стати повноправним громадянином країни.

Попов одружився з Джуліаном Маршем у Нью-Йорку і подав заяву на постійне проживання в Штатах, повідомляє BBC.

Візова політика США швидко адаптуватися до змін, внесених минулого тижня постановою Верховного суду щодо урівняння одностатевих шлюбів із традиційними. Клопотання гей-пари по "зеленій карті" було задоволено вже через два дні після історичного рішення Верховного суду.

Проте союз американця та болгарина і досі поза законом у штаті Флорида, де вони мешкають у домі Джуліана. Тому Попов має право залишитися в США за студентською візою тільки до моменту випуску з коледжу. Через це Джуліан Марш скаржиться, що почуває себе людиною другого сорту у рідному штаті.

У США є близько 36 тисяч одностатевих пар, в яких один з партнерів не є громадянином країни. До минулотижневого рішення Верховного суду цим парам було відмовлено у доступі до переваг різностатевих пар. Серед таких, зокрема, право на відвідання сімейних лікарень.

Нагадуємо, що минулого тижня Верховний суд США урівняв гомосексуальні та гетеросексуальні пари в правах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції