Геям Москви вперше дозволили провести акцію в місті

Московська влада вперше довозила провести представникам секс-меншин публічний захід у столиці. Гей-співтовариство пікетуватиме офіс швейцарської авіакомпанії.

Влада Москви вперше дозволила проведення публічного заходу гей-співтовариства.

Префектура ЦАО Москви погодила проведення гей-співтовариству провести захід, що закликає до бойкоту авіакомпанії Swiss Airlines, який запланований на п'ятницю, 1 жовтня.

Про це повідомив організатор московських гей-парадів Микола Алєксєєв.

Метою публічного заходу згідно з заявкою є заклик до економічного бойкоту послуг цієї компанії у зв'язку з інцидентом в аеропорту Домодєдово 15 вересня, який призвів до незаконного затримання Алексєєва, організатора московського гей-прайду.

"Це буде перший санкціонований московською владою публічний захід секс-меншин у Москві, - зазначив Алексєєв. - У ньому візьмуть участь близько 20 осіб. У погодженні префектури за підписом виконуючого обов'язки заступника префекта сказано, що кількість учасників збігається з граничною наповнюваністю території біля офісу швейцарської авіакомпанії".

Також призначений уповноважений представник від управи Міщанського району для курирування публічного заходу.

"Авіакомпанія досі не видає мені багаж, який був зареєстрований на рейс 15 вересня. Це було незаконне зняття мене з рейсу, незаконне розірвання договору про перевезення, про що я буду судитися в Швейцарії", - також заявив Алєксєєв.

Організатор гей-парадів у російській столиці стверджував, що його без пояснення причин затримали в аеропорту "Домодєдово".

Раніше представники сексуальних меншин регулярно намагаються провести в центрі Москви гей-парад, проте столична влада кожного разу відмовляла їм в узгодженні акції. Головним противником гей-руху активісти називали екс-мера Москви Юрія Лужкова, нещодавно звільненого з посади президентом.

Читайте також:

Лесбіянки з усього світу з'їхалися на острів Лесбос

Лідер російських геїв попросив притулку в Лукашенка

У Москві затримали організатора гей-парадів

Російські геї приєдналися до мітингів "незгодних"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: