Лужкова оштрафують на одну копійку за слово "гомік"

Юрій Лужков образив честь і гідність російських геїв. Сьогодні його за це будуть судити. Уже не вперше, але геї сподіваються виграти суд на цей раз.

Тверський суд Москви в середу приступить до розгляду по суті позову про захист честь і достоїнства борців за права секс-меншин до мера Москви Юрію Лужкову в зв'язку його висловами на адресу гомосексуалістів. Про повідомив організатор московського гей-параду Микола Алексєєв.

Підставою для подачі позову став виступ Лужкова в програмі "Обличчям до міста" на телеканалі "ТВ-Центр" 2 червня 2009 року, де мер російської столиці сказав наступне: "Наше суспільство володіє здоровою мораллю, і не приймає всіх цих гоміків". На думку Алексєєва, термін "гомік" має явно негативне забарвлення і є образливим для осіб гомосексуальної орієнтації. Моральний збиток організація оцінила в одну копійку.

"Раніше мер Москви вже називав гей-паради "сатанинськими діями", а самих геїв "зброєю масового знищення" і особами, винними в розповсюдженні Віл-інфекції в столиці", - сказав Алексєєв. У 2007 році організатори московського гей-параду судилися з мером у зв'язку з цими його висловами, але програли в російських судах, після чого подали скаргу до Європейського Суду з прав людини.

Офіційних коментарів мерії у зв'язку з поданим позовом поки що немає.

Нагадаємо, що Юрій Лужков уже 17 років керує десятимільйонним містом з бюджетом у 700 мільярдів рублів. І за весь цей час пройшов чимало судів.

Читайте також:

Лужков закликав росіян боротися з Барбі

Лужков запропонує Мєдвєдєву страчувати наркоторговців

Лужков написав поему про Полтавську битву

Лужков закликав росіян серйозно взятися за гній

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: