Геї вийдуть на вулиці разом з опозицією на "День гніву" у Москві

Гей-парад пройде 12 жовтня на "День гніву" - чергову акцію російської опозиції.

Гей-активісти російського інтернет-проекту GayRussia.Ru вирішили приєднатися до опозиційної акції "День гніву" 12 жовтня.

"Черговий "День гніву" пройде під гаслом звільнення Москви від лужковсько-батуринської окупації, а наша група протягом п'яти років брала найактивнішу участь у боротьбі проти гомофобного мера Лужкова. Тому участь у цій акції 12 жовтня вкладається в логіку нашої боротьби", - повідомив організатор гей-параду Микола Алексєєв в прес-релізі.

Алексєєв додав, що "ми не будемо організовувати масовий колективний вихід під райдужними прапорами гей-руху, всі гей-активісти будуть приймати для себе рішення щодо участі в акції самостійно. Але я можу точно запевнити, що сам з'явлюся на цьому публічному заході".

Сам організатор гей-параду додав, що має намір вийти на "День гніву" незалежно від того, буде він дозволений чи ні.

"Рішення про досягнення згоди щодо місця і формату заходу повинні прийняти організатори і столична влада. Ми є в даному випадку лише учасниками, але такими, які готові вийти як на узгоджену, так і на неузгоджену з владою акцію", - додав він.

Нагадаємо, 1 жовтня московська влада вперше дозволила провести представникам секс-меншин публічний захід у столиці. Гей-співтовариство пікетуватиме офіс швейцарської авіакомпанії.

Читайте також:

Гей-парад у столиці Сербії: 57 людей поранено, десятки затримано

Геям Москви вперше дозволили провести акцію в місті

Лідер російських геїв попросив притулку в Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: