Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Трамі наближається до Японії й Тайваню.

Не встигла Південно-Східна Азія оговтатися після нальоту зухвалого тайфуну Мангхут, як над Тихим океаном утворився супертайфун п'ятої категорії Трамі, який рухається у напрямку до Японії та Тайваню.

Фото гігантської воронки з Міжнародної космічної станції (МКС) опублікував у своєму Твітері європейський астронавт Александр Герст.

"Неначе хтось висмикнув гігантський корок з планети, оголовши око страшного урагану", - зазначив астронавт.

 Нині, як повідомляє CNN, Трамі трохи послабшав і втратив статус супертайфуна. Швидкість вітру зараз сягає 195 км/год і його сила еквівалентна урагану третьої категорії.

Згідно з чинним прогнозом, Трамі вдарить по північних і центральних районах Тайваню, а також островах Рюкю в Японії в п'ятницю ввечері, або в суботу вранці.

Проте метеорологи досі не певні, як далі поводитиметься Трамі. Передбачається, що наближаючись до суші він втратить силу, але все одно буде потужним.

Нагадаємо, Трамі прийшло одразу на зміну тайфуну Мангхут, який вирував в Тихому океані на захід від Філіппін. Зазначалося, що тайфун спричинив сильні паводки, а також зсуви ґрунту переважно у гірських масивах Філіппін. Щонайменше 60 осіб загинули.

ВідеоОдразу 7 тайфунів утворилися у світовому океані впродовж тижня

4 з них налетіли на густо заселені міста. По всьому світу - потопи, евакуація та паніка. Скільки життів уже забрала ця стихія - складно порахувати, бо цифри все ще ростуть. Моторошні кадри зібрав ТСН.Тиждень. А заодно розвідав - чи не зачепить Україну ця погодна атака.

Одразу 7 тайфунів утворилися у світовому океані впродовж тижня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції