Гіларі Клінтон прийняла присягу як держсекретаря США

Нова керівниця американської дипломатії Гіларі Клінтон присягнулася дотримувати Конституцію США і захищати країну від зовнішніх і внутрішніх ворогів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Церемонія прийняття присяги Гіларі Клінтон відбулася в будівлі Держдепартаменту у Вашингтоні. Її приймав віце-президент Джозеф Байден, а за спиною нового держсекретаря стояв чоловік Біл Клінтон.

На церомонії були присутні багато відомих американських політиків, серед яких були колишні держсекретарі Джеймс Бейкер, Мадлен Олбрайт, Генрі Киссинджер, новий голова сенатського комітету з міжнародних справ Джон Керрі, спікер палати представників Ненсі Пелоси.

Після прийняття присяги Клінтон подякувала президенту Бараку Обамі за високу довіру в особливо важкий в історії країни час і також подякувала конгресменам і сенаторам за швидке затвердження її на посаді держсекретаря.

"Нарешті, я хочу подякувати моєму чоловіку, який розуміє відповідальність, покладену на плечі президента Обами, віце-президента Байдена і всіх нас, хто служить разом з ними. Я вдячна йому за спільне життя, в якому був присутній різний досвід, який значно збагатив моє життя і я дуже вдячна йому", - відзначила Гіларі.


Читайте також:
Клінтон як держсекретар США здійснить перший робочий візит в Японію
Проти Гіларі Клінтон подали позов до суду
Клінтон не змогла додзвонитися Лаврову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: