Гіларі Клінтон: США готові взаємодіяти з Росією

Колишня перша леді США заявила, що Вашингтон готовий до взаємодії з Москвою.

Майбутній Держсекретар США Гіларі Клінтон вважає, що адміністрація наступного президента США Барака Обами готова конструктивно співпрацювати з Росією.

Колишня перша леді США, виступаючи в сенатському комітеті у закордонних справах, заявила, що Вашингтон готовий до взаємодії з Москвою у області стратегічної безпеки. Вона утрималася від критичних висловів на адресу Росії навіть в тих випадках, коли її намагалися спровокувати на це питаннями.

Клінтон заявила, що особа, відповідальна за переговори з Росією щодо ядерних озброєннь, може бути призначена незабаром, щоб ці переговори розпочалися "негайно". Нагадавши про успішні переговори про ядерне роззброєння спочатку з СРСР, а потім з Росією, Гіларі Клінтон висловила сподівання, що "США знов стануть лідером в скороченні кількості боєголовок і загрози ядерної війни".

"Ми дуже серйозно налаштовані на переговори і готові піти на зниження (кількості боєголовок), якщо на це будуть також згодні росіяни, і якщо ми вважатимемо, що потенціал заборони, що є у нас, буде адекватним", - заявила майбутній Держсекретар.

Також Клінтон прокоментувала ситуацію на Близькому Сході. Вона заявила, що Америка ніколи не відмовиться від ідеї миру в регіоні, запропонувавши "розумну" суміш з військових і дипломатичних зусиль США.

Якщо ж війна Ізраїлю з ХАМАСом у секторі Газа продовжиться, сенатор виключила переговори з бойовиками. Вона також запропонувала жорстко вимагати відмову властей Північної Кореї від ядерної програми.

Нагадаємо, Обама оголосив про призначення Гіларі Клінтон держсекретарем США в своїй адміністрації 1 грудня 2008 року.

Читайте також:

Клінтон платитимуть менше, ніж Райс

Обама призначив Клінтон держсекретарем

Рейтинг Клінтон впав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: