Гілларі Клінтон більше не йтиме в президенти

У Гілларі Клінтон вже немає бажання брати участь у президентських виборах і вона цілком щаслива на нинішній посаді.

Держсекретар США Гілларі Клінтон не має наміру брати участь у президентських виборах 2012 та 2016 років.

"Я говорила це багато раз: я збираюся робити все, що можу, для підвищення безпеки, значущості США у світі, а також захищати інтереси (країни). Я вважаю, що це відповідає моїй нинішній посаді, і я горда і рада робити це", - сказала Клінтон в інтерв'ю телеканалу Fox News.

У 2009 році Клінтон балотувалася на пост президента США від Демократичної партії, однак зняла свою кандидатуру на користь Барака Обами, після перемоги якого очолила держдепартамент.

Держсекретар, у минулому також обиралася сенатором. Нині вона зазначила, що любить свою нинішню роботу - "кожен день представляти США у світі" - і кожну вирішувану проблему - від Афганістану до угоди щодо СНО - бере близько до серця.

"Значить, ви точно "зав'язали" з виборними посадами?" - запитав держсекретаря журналіст. "Так, я щаслива з того, що роблю зараз, і в мене немає ніякого бажання брати участь у виборах", - відповіла Клінтон.

В даний час ніхто з діючих чиновників або відомих політиків не заявив про те, що обов'язково буде брати участь у виборах в 2012 році. Про намір боротися за пост президента говорила екс-губернатор Аляски і учасниця президентської гонки-2008-Сара Пейлін. Однак вона зазначила, що все ще роздумує над цим і не прийняла остаточного рішення.

Не виключив своєї участі у виборах-2012 і Барак Обама. Не роблячи прямих обіцянок балотуватися в президенти на другий термін, він у ряді виступів і інтерв'ю не виключав таку можливість. Більш того, Білий дім залишив один із соратників Обами - його радник Давид Аксельрод, який був керівником передвиборної кампанії 44-го президента.

Серед можливих кандидатів на майбутніх виборах експерти також називають молодого сенатора-республіканця від Массачусетсу Скотта Брауна і сенатора-республіканця Джона Кайла, що став відомим усьому світу у зв'язку з протидією спробам адміністрації США прискорити ратифікацію договору по СНО.

Читайте також:

Клінтон розповіла про нові санкції США щодо КНДР

Гілларі Клінтон вказала на місце перебування бен Ладена

"Російські шпигуни" у США полювали на Гіларі Клінтон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: