Гілларі Клінтон привітала британську королеву за тиждень до дня народження

ПредставникГілларі Клінтон прокоментував невчасне привітання так: "краще привітати за тиждень, ніж через тиждень".

Держсекретар США Гілларі Клінтон направила офіційні вітання королеві Великобританії Єлизаветі II за тиждень до офіційного святкування.

Привітання було відправлено в п'ятницю, 4 червня, тоді як церемонія святкування дня народження королеви відбудеться в суботу, 12 червня. У привітанні Клінтон висловлювала вдячність королеві Єлизаветі II за її внесок в особливі відносини між США і Великобританією і бажала їй щасливого дня народження.

Сама Гілларі Клінтон не стала коментувати ситуацію, що склалася, проте із заявою з приводу заздалегідь відправленого приітання виступив її представник Філіп Кроулі. Він визнав помилку держдепартаменту, але жартома зауважив, що "краще привітати за тиждень, ніж через тиждень".

У Букінгемському палаці також не стали надавати значення передчасному вітанню і сприйняли інцидент як просту помилку.

Варто відзначити, що фактичний день народження Єлизавети II вже пройшов - королева народилася 21 квітня, і в цей день відсвяткувала дату в колі королівської сім'ї. 12 червня же відбудеться офіційна церемонія святкування дня народження королеви, в рамках якої пройдуть різні святкові заходи.

Традиція британських монархів відзначати два дні народження походить від короля Едуарда VII, який народився в листопаді, однак хотів, щоб парад в його честь проходив влітку.

Читайте також:

Держсекретар США Клінтон відвідає Україну 4-5 липня

Білл Клінтон розігрує себе в лотерею, щоб розплатитися з боргами дружини

Чавес обізвав Клінтон блондинкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: