Більше всього біженців тікають з Росії, Іраку та Сомалі

Росія посідає третє місце в світі за кількістю людей, які втікають з країни у пошуках політичного притулку.

Громадяни Іраку, Сомалі та Росії лідирують в списках прохачів притулку за кордоном. За даними ООН, минулого року за політичним притулком звернулося 20,5 тисяч росіян.

Серед біженців в основному вихідці з Північного Кавказу та Чечні. Офіційні представники російської служби міграції стверджують, що люди їдуть з-за кордон не через політичну ситуацію, а, зокрема, втікають від кровної помсти.

Минулого року Росія посідала друге місце в цьому переліку. Вона поступилася ним лише через значне збільшення кількості біженців з Сомалі.

Ірак далеко випереджає інші країни-джерела біженців всі останні роки. У 2008 році з цієї країни втекло 40,5 тисяч людей, що, втім, на 10% менше, ніж в 2007.

Статистичні дані щодо прохань про політичний притулок поступають від влади 44 країн: 27 держав-членів Євросоюзу, Албанії, Боснії і Герцеговини, Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Сербії, Туреччини, Хорватії, Швейцарії, Чорногорії і декількох неєвропейських країн: Австралії, Канади, Нової Зеландії, США, Південної Кореї і Японії.

Читайте також:

Російський сержант-дезертир отримав статус біженця в Грузії

Африканські нелегали влаштували бунт на Мальті

Ірак відзначив річницю вторгнення коаліційних військ терактами

На Закарпатті затримали чеченських нелегалів

Страсбурзький суд оштрафував Росію на 250 тис. євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: