Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гірськолижний жах у Гудаурі: грузинські ЗМІ назвали перші версії "оскаженіння" підйомника

Унаслідок несправності травмувалися з десяток відпочивальників.

На грузинському курорті Гудаурі вийшов з ладу підйомник, який спочатку зупинився, а потім раптово почав з великою швидкістю їхати назад та буквально викидати людей з крісел. Кабінки, у яких залишалися пасажири - стикалися одна з одною, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Серед причин катастрофи грузинські ЗМІ називають проблеми з гальмами підйомника чи перебої з електрикою. Журналісти вже з’ясували, що підйомник після ремонту і запрацював менше тижня тому.

ВідеоНа грузинському курорті Гудаурі зламаний підйомник почав викидати людей із крісел

Раптово він почав з великою швидкістю їхати назад та буквально викидати людей з крісел. Усі живі. Але з десяток відпочивальників травмувалися, двоє у тяжкому стані - українець та вагітна жінка зі Швеції.

На грузинському курорті Гудаурі зламаний підйомник почав викидати людей із крісел

"У крісла, в основному, всі сідали по четверо, бо велика черга. Ми проїхали хвилин п’ять, кріселко зупинилося", - розповідають очевидці. Далі, аби уникнути зіткнення, їм довелося вистрибувати з кабінок, люди поряд намагалися їм допомогти і кликали працівників курорту. Тривав жахливий інцидент лише кілька хвилин, потім оскаженілий підйомник зупинили.

До потерпілих одразу ж прибули медики. За даними грузинського міністрества охорони здоров'я, травмованих восьмеро, серед них є громадяни Швеції та України. "Ми з Харкова приїхали відпочивати. Одна дівчина в реанімації тут лежить, п’ять чоловік застрягли нагорі, їх знімали рятувальники по канатах – вони не могли зістрибнути, висота 12 метрів", - каже один із курортників. Одна з українок із травмою хребта нині на операційному столі, в українському МЗС кажуть, що уряд Грузії докладає максимум зусиль, аби допомогти постраждалим.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції