Гітлер намагався ухилитися від штрафу за перевищення швидкості

Авто Гітлера рухалося удвіші швидше дозволеного. За однією з версій, причиною порушення стало самогубство племінниці Гітлера і об'єкта його "шаленого кохання" Гелі Раубаль.

У Німеччині опублікована квитанція за перевищення швидкості, видана Гітлеру, пише Daily Mail. Документ був знайдений у "баварському архіві".

Повідомляється, що 19 вересня 1931 року в околицях Ингольштадта офіцер поліції на прізвище Пробст зафіксував порушення правил дорожнього руху. Обладнаний мотором підвищеної потужності "мерседес" за номером II A - 19357 рухався в бік Мюнхена зі швидкістю близько 55,3 км/год, тобто вдвічі швидше дозволеного.

Таке порушення каралося "негайним відлученням" від водіння.

"Інцидент стався задовго до століття дорожніх відеокамер", тому швидкість визначали два офіцери з секундомірами, уточнює таблоїд.

Поліцейський Пробст з'ясував, що авто належить Адольфу Гітлеру, який мешкав у Мюнхені за адресою Прінцрегентштрассе, 16 (сьогодні в цьому приміщенні розташовується поліцейська дільниця).

"Гітлер заявив, що за кермом у той момент був не він, а його шофер Юліус Шрек, і що він проінструктував його "їхати якомога швидше", не пояснивши, для чого", - говориться в статті.

За однією з версій, причиною було самогубство племінниці Гітлера, об'єкта його "шаленого кохання" Гелі Раубаль, яка мешкала разом з майбутнім фюрером в його квартирі.

Читайте також:

Британські шпигуни хотіли зробити з Гітлера добру та милу жінку

Під час війни Гітлер малював зворушливі картинки з сердечками і херувимами

Таємний секс-план Гітлера: кожний солдат Рейху мав отримати "надувну німкеню"

Опубліковано 3D знімки Гітлера, зроблені на Олімпіаді 1936 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: