Гітлер та його школярки: опубліковані раритетні фото нацистської Німеччини

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Особистий фотограф Адольфа Гітлера зафіксував для нащадків його дні народження, зустрічі з жінками і натовпи захоплених прихильників.

Авторитетний американський журнал Life оприлюднив рідкісні кольорові знімки Адольфа Гітлера, зроблені його особистим фотографом Хьюго Єгером в період розквіту фашизму в Німеччині у 1930-х роках.

На фото – яскраві нацистські паради, натовпи людей, які салютують Гітлеру, прибрані в чорно-червону свастику вулиці і будинки.

Крім того, фотограф зафіксував зустрічі диктатора зі своїми соратниками та прихильниками – наприклад, на одному зі знімків зображений Гітлер в оточенні групи австрійських школярок, як в захваті купчаться навколо нього. Також опублікована серія фотографій нацистських офіцерів та їх шикарно вбраних дружин.

Багато знімків присвячені святкуванню днів народження Гітлера. Зокрема, деякі фотографії були була зроблені під час його 50-річного ювілею, що з помпою відзначався у квітні 1939 року.

Раритетні фото Гітлера часів розквіту фашистської Німеччини / Фото: life.com
На одній з них Гітлер отримує в подарунок чорної кабріолет Volkswagen.

Як пише The Daily Mail, Єгер був одним з піонерів кольорового фото. З чуток, Гітлер якось сказав йому: "Майбутнє належить кольоровій фотографії".

Коли союзники штурмували Німеччину в 1945 році, в будинку Джагера поблизу Мюнхена опинилися американські солдати.

Військові виявили шкіряну валізу, в якій фотограф заховав тисячі копій зображень. Єгер злякався, що вони будуть знищені і відволік американців, запропонувавши їм пляшку коньяку. Після цього він заховав знімки у скляних банках, які закопав на околиці міста. Врешті, у 1965 році вони були продані до Life Magazine.

Читайте також:

Опубліковано 3D знімки Гітлера, зроблені на Олімпіаді 1936 року

Під час війни Гітлер малював зворушливі картинки з сердечками і херувимами

Приватні фото коханки Гітлера: вона позувала голою і в образі негра

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренды соцсетей
Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація