Главі МВФ загрожує понад 70 років ув'язнення

Обвинувачений у сексуальних домаганнях Домінік Стросс-Кан, за американськими законами, може бути засуджений до 74 років позбавлення волі.

Главі МВФ Домініку Стросс-Кану, якого звинувачують у сексуальних домаганнях і спробі зґвалтування, загрожує до 74 років ув'язнення.

У судових документах американського правосуддя йдеться, що Стросс-Кан, якому загалом висунули сім звинувачень, може провести у в'язниці 74 роки і три місяці, якщо його визнають винним.

16 травня суд відхилив прохання 62-річного Стросс-Кана про звільнення його під заставу (припустивши, що він може утекти до Франції) і залишив фінансиста за ґратами щонайменше до 20 травня, коли призначене наступне засідання у справі.

Главу МВФ звинувачують у сексуальних домаганнях до покоївки в готелі на Манхеттені, де він зупинявся. За словами 32-річної покоївки, вона зайшла прибрати номер, коли Стросс-Кан вийшов з ванної кімнати свого номера голим і побіг за нею, схопив і потягнув у спальню, де почав її домагатися, "примусив до орального сексу і намагався зірвати одяг".

Стросс-Кана затримали в суботу на борту літака за десять хвилин до вильоту до Парижа.

Сам глава МВФ звинувачення на свою адресу спростував і дав згоду на проведення ДНК-експертизи. За інформацією його захисту, у Стросс-Кана є алібі - під час "спроби зґвалтування" він обідав у ресторані з дочкою

При цьому через два дні після затримання голови МВФ про образу з його боку згадала і французька журналістка і письменниця Трістан Банон. Вона не виключає подання позову до суду за звинуваченням у домаганнях в 2002 році.

Читайте також:

Суд залишив главу МВФ за ґратами

Главі МВФ знайшли алібі: під час "спроби зґвалтування" він обідав з дочкою

Ще одна жінка вирішила засудити главу МВФ за зґвалтування

Стросс-Кану пригадали колишні секс-скандали

ВідеоГлаві МВФ загрожує понад 70 років ув'язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: