Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Глава апарату Білого дому Келлі назвав Трампа ідіотом – ЗМІ

Американські медіа цитують книжку відомого журналіста, де наведені скандальні репліки.

Глава апарату Білого дому Джон Келлі назвав президента США Дональда Трампа ідіотом, якому неможливо нічого пояснити. Про це повідомляє Media Ite з посиланням на книжку журналіста газети The Washington Post Боба Вудворда.

У ній наводяться нібито цитати Келлі стосовно Трампа. "Він ідіот", - так, за твердженням Вудворда, охарактеризував свого шефа керівник президентського апарату.

Журналіст пише, що Келлі неодноразово втрачав контроль над собою і озвучував вельми недипломатичні характеристики на адресу першої особи США. "Безглуздо намагатися переконати його у чомусь. Він зійшов з рейок. Ми в божевільні. Я навіть не знаю, чому хтось із нас тут. Це найгірша робота, яку я коли-небудь мав", - наводить автор книжки слова чиновника.

ВідеоТрамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив Інтернет-пошуковик у маніпуляції. На думку Дональда Трампа, Google показує 96-ть відсотків поганих новин про нього - та ще й розміщені вони на сайтах ліберальних ЗМІ. Тоді, як новини з консервативних сайтів пошуковик нібито не видає. Дональд Трамп пообіцяв "зайнятися ситуацією". 

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції